Komentáře

1 Katka Katka | Web | 20. března 2017 v 12:11 | Reagovat

Tak to chápu, taky toho právě mám ve škole fakt hrozně moc a proto jsem blog poměrně omezila, ale prostě úplně ho odstrnout nechci :(.
Co vlastně studuješ? Teď mě napadá architektura, ale nevím, možná si to pletu? :D
To by bylo super, kdyby ses ke GoT vrátila :), sice jsem si k němu hledala delší dobu cestu, ale teď mě poměrně zajímá.
Já si pamatuju ještě ten tvůj blog o HYMIM a to je vše, myslím, že víc jsem jich neznala. Kolik si jich měla? :D.
Chápu, jak to s affs myslíš, taky mi na nich tohle často vadí :(. Ale faktem je, že klasický návštěvníci komentují výjimečně, mám na blogu teď takový max dva lidi a zbytek jsou affs. Tak jsem pak radši aspoň za nějaký názor než za nic, ale jo, není to úplně ono.
Ok, ok slibuji, že dám The 100 někdy šanci :D. Jinak Lost jsme taky nesledovala, ale tyhle maratony mám u seriálů hrozně ráda, nakonec jsem takhle proseděla u The Royals :D.

Já se o svět Marvelu dlouho taky nezajímala, dokud se jeho součástí nestal Joss a pak jsem prostě musela a nelituji :D. Avengers se mi líbili, Agents of S.H.I.E.L.D. mě zas tolik nebaví, ale tam je vidět, že už se to Josse moc netýká a navíc mě nakrkli odstraněním mé nejoblíbenější postavy. Jinak z těch bez Josse projektů mě hodně bavila Jessica Jones a Agent Carter. Až se někdy do světa Marvelu naplno vrhneš, můžeš dát vědět dojmy :).
Mě ten její seriál docela zaujal, popis špatně nevypadá, Amy má konečně zase nějaký výraznější projekt a Stephen taky není špatný. Ale máš pravdu, je toho nějak moc.

Videa se mi taky nezobrazují, ani na mém ani na tvém blogu. Tak jsem ráda, že teď aspoň vím, že chyba není na mé straně, snad to brzy spraví.

2 Katka Katka | Web | 21. března 2017 v 19:58 | Reagovat

Jj, ono vést blog o novinkách k seriálu a ještě k hercům dá dost zabrat. Já mám výhodu, že přímo k BtVS holt už moc novinek není:D. Ale i tak nikdy nejsem v pozici, že nevím, co napsat. Spíš furt nestíhám pořádné články :D.
Tak děkuji za vysvětlení, slayer-b-u-f-f-y si i vybavuji :D, ale nevěděla jsem, že si to taky byla ty. Buffyk mě dostal :D
Tak to jsem ráda, že znám konečně někoho dalšího,  kdo zkouknul Royals :). Taky máš ráda Eleanor a Jaspera? Ikdyž nevím, jestli jde je nemít rád? :D
Chápu, taky jsem z toho otravená, ale zas na to, že je blog nadarmo, tak zas tak často neblbne ne? Největší nervy mám ale  stejně vždy, když je úplný výpadek.

3 Katka Katka | Web | 29. března 2017 v 20:06 | Reagovat

Taky ti teď navíc nejdou přidávat ani obrázky? :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.